Barbie Life

Barbie Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    347

  • Üretici

    Mattel, Inc.

Barbie sevenleri için hazırlanmış ücretsiz ve orijinal lisanslı bir oyun.

Barbie figürleri birçok genç kızın rüyasını süsleyen bir hayat aksesuarı. Hatta yetişkin olanlar arasında bile bu figürleri bırakamayan birçok insan mevcut. Barbie Life isimli bu iOS oyunu ile size sunulan birbirinden farklı Mattel lisanslı Barbie figürü ve evden arabaya kadar uzanan birçok sofistike eşya parmaklarınızın ucuna geliyor. Oyunsever olarak sizden istenen şey hayallaerini kurduğunuz yaşamı Barbie ürünleriyle anlatmak. Sizi yansitacak o kişisel kareyi tamamladığınızı düşünüdüğünüz noktada görseli kaydedip sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Barbie Life özellikle de kullanımı kolay ve zarif görünen arayüz ile dikkar çekiyor. Bebek mavisi ve cırtlak pembenin bir araya geldiği bu panel üzerinde hiçbir şey sıkıcı görünmüyor. Barbie sahibi olmayı her genç kız ister ama elde bu imkan yoksa dijital dünya yardımınıza yetişecektir. Dünyada en popüler oyuncaklardan biri olan Barbie sizin de kalbinizi çalacaktır.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir oyun olan Barbie Life ile Barbie gibi yaşamayı bir tarz olarak yansıtma gücünü elde ediyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile Barbie evreninin tüm zenginliklerine erişmeniz mümkün.

YORUMLAR