Basketball Battle 1.87 (ios)

Basketball Battle

Basketball Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball Battle, iOS cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu basketbol oyunu.

Basketball Battle, ister tek başımıza yapay zekaya karşı istersek te arkadaşımızla birlikte oynayabildiğimiz bir basketbol oyunu. Flaş oyunları stili görselleriyle eski oyuncuları kendisine bağlayan yapım iOS platformunda da ücretsiz ve hem iPhone hem de iPad’de rahat oynanış sunuyor.

Arkadaşınızla da oynayabileceğiniz ufak boyutlu eğlence dozu yüksek basketbol oyunu arıyorsanız Türkçe dil desteğiyle gelen Basketball Battle’a göz atmadan geçmeyin derim. Teke tek çift pota maçlar yaptığınız oyunda amacınız takımınızı üst sıralara taşımak. Bunu tek başınıza başarmaktan başka şansınız olmadığından işiniz biraz zor.

Koçun şampiyonluk mesajıyla bizleri karşılayan oyunda doğrudan maçlara katılmıyoruz.İlk etapta ısınma hareketleriyle oyuncumuzu nasıl kontrol edeceğimizi, nasıl atış yapacağımızı ve nelere dikkat etmemiz gerektiği gösteriliyor. Eğitim bölümünü geçtikten sonra maçlara çıkıyoruz. Sezonun haricinde turnuvalara da katılabiliyoruz.

Gerçekçi oynanış, cihazın donanımını sarsacak kalitede görseller sunan basketbol oyunları arasından her yaştan kişinin kolaylıkla alışabileceği oynanış stiline sahip olması, ücretsiz ve de Türkçe olmasıyla öne çıkan Basketball Battle’ın bana göre tek eksiği online oynama seçeneği sunmaması.

YORUMLAR