Basketball Time 2.0.1 (ios)

Basketball Time

Basketball Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball Time mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

Basketball Time kısa süre içerisinde bağımlılık yapmayı başarabilen ve hızlı ve heyecanlı bir yapıya sahip olan bir mobil basketbol oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Basketball Time oyuncuları zorlu 3 sayı yarışmalarına davet ediyor. Oyunda sahaya çıkarak şut atma yeteneklerimizi konuşturmamız ve bize verilen kısıtlı süre içerisinde en çok sayıyı yaparak liderlik panosuna adımızı yazdırmamız gerekiyor. Bu iş için de reflekslerimizi kullanıyoruz. Oyunda başarı kazandıkça yeni basketçilerin ve basket sahalarının kilidini de açabiliyoruz.

Basketball Time'ın oynanışı kolay ve oyun kontrolleri oyunun akıcı bir şekilde oynanmasını mümkün kılıyor. Oyunda şut atmak için tek parmağımızı kullanmamız yeterli. Bu iş için parmağımızı ekrana dokundurarak topu alıyoruz ve parmağımızı aşağıya ve potadan uzağa doğru kaydırarak basketçimizin zıplamasını sağlıyoruz. Basketçimiz zıpladıktan sonra en yüksek noktaya eriştiğinde parmağımızı bırakarak şut atıyoruz ve sayı yapabiliyoruz. Yani oyunun mantığı zamanlama üzerine kurulu.

Basketball Time otobüs yolculuklarınızı değerlendirebilmeniz için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR