Battle Bears Ultimate

Battle Bears Ultimate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Bears Ultimate ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Battle Bears Ultimate aksiyon dolu oynanışıyla oyuncuların beğenisini kazanan bir mobil FPS oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Battle Bears Ultimate'de 4 farklı sevimli ayı kahramanımızdan birini seçerek savaş alanlarına çıkıyoruz ve farklı haritalarda düşmanlarımızla çarpışıyoruz. Güzel grafikleriyle öne çıkan oyunda yüksek tansiyonlu takım tabanlı karşılaşmalar yapabilmekteyiz.

Battle Bears Ultimate'de 5 farklı oyun haritasında dilersek tek kişilik oyun modunda dilersek multiplayer modunda online olarak oyunu oynayabiliyoruz. Kahramanlarımızı savaşları kazandıkça geliştirebiliyoruz ve yeteneklerini geliştirebiliyoruz. Kendine has yeteneklere sahip olan kahramanlarımız için bize birçok silah seçeneği sunuluyor. Bunun yanında savaş zırhları gibi çeşitli ekipmanları da kullanabiliyoruz.

Battle Bears Ultimate oyunu beraber oynadığımız oyuncuları arkadaş listelerimize ekleme ve kendi klanlarımızı oluşturabilme imkanı vermekte. 4'e 4 karşılaşmalar yapabileceğiniz Battle Bears Ultimate eğer heyecan verici bir mobil FPS oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR