Battle Camp 1.1.8 (ios)

Battle Camp

Battle Camp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Camp'ta birbirinden ilginç yaratıkların hüküm sürdüğü bir evrende gerçek oyunculara karşı mücadele ediyoruz.

Battle Camp tamamen ücretsiz olarak sunulan ve eğlenceli oyun yapısıyla dikkat çeken bir MMO bulmaca oyunudur. Çok sayıda farklı tipten yaratığın yaşadığı bir evrende geçen oyunda hayatta kalmak için en güçlülerini kendi saflarımıza katmalıyız.

Bunu başarmak hiç de kolay değil çünkü karşımızda bize karşı koyan düşmanlar var. İlk başlarda çok güçlü değiliz fakat zamanla yeni yaratıkları takımımıza kattıkça güçleniyoruz ve zorlu mücadelelere girebilecek kıvama geliyoruz.

Tamamen gerçek oyunculardan oluşan bir evrende mücadele ediyoruz. Teke tek mücadelelere girebiliyor ve rakiplerimize kimin güçlü olduğunu gösterebiliyoruz. Elbette bu biraz tecrübe istiyor. Buna ek olarak haftalık düzenlenen turnuvalar da oyuncuların heyecanını daima yüksek tutmak amacıyla düşünülmüş bir ayrıntı.

400’den fazla yaratık içeren oyun hiçbir zaman tekdüzeliğe düşmüyor ve oyuncuyu sıkmıyor. Açıkçası çeşitliliğin bu derece yüksek olması iyi bir tercih olmuş. Grafik kalitesi ise bu oyuna iyi uyum sağlamış ve göze batan herhangi bir negatif yön yok.

YORUMLAR