Battleship War

Battleship War
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battleship War, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Battleship War, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir gemi oyunu. Gemilerle ilgileniyorsanız ve savaş oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da seveceğinizi düşünüyorum.

Denizleri, gemileri ve özellikle de savaş gemilerini seviyorsanız ve ateş etme içeren oyunlar ilginizi çekiyorsa gemi temalı oyunları seviyorsunuzdur. Battleship War da bu temadaki başarılı oyunlardan bir tanesi diyebilirim.

Infinity Diablo adlı başarılı oyunun yapımcısı firma tarafından geliştirilmiş olan Battleship War hem oyun yapısı hem grafikleri bakımından oyuncuların dikkatini çekecek türden bir oyun olmuş diyebilirim.

Çabuk öğrenebildiğiniz oyun yapısında kontroller gayet basit. Yapmanız gereken  sağ elinizle kamera bakış açısını döndürürken sol elinizle de gemiyi döndürerek ilerlemesini sağlamak ve ateş etmek hepsi bu.

Oyunda amacınız uzun süre boyunca hayatta kalabilmek. Bunun için karşınıza çıkan gemileri yoketmeniz ve denizin üzerinde beliren füzeleri ve cephaneyi toplamanız gerekiyor. Böylece daha uzun süre ateş edebiliyorsunuz.

Siz de savaş oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR