Beat the Boss 4 1.0.1 (ios)

Beat the Boss 4

Beat the Boss 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beat the Boss 4 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir patron pataklama oyunudur

Beat the Boss 4 eğer biraz gülerek günün stresini üzerinizden atmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz mizahi bir mobil patron dövme oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Beat the Boss 4'de canınızı sıkan, size yoğun iş yükü vererek boş zamanlarınızdan çalan, buna karşılık hiç zam yapmayan ya da çok az yapan patronunuzdan sanal bir şekilde intikam alabilmeniz mümkün. Beat the Boss 4'te sadece patronunuz değil, size can sıkıcı ödevler veren öğretmenler de oyunun ana kahramanı olabilir. Oyundaki herşey hayal gücünüze bağlı.

Beat the Boss 4'ta temel amacımız bize verilen süre içerisinde karşımıza çıkan patronu ölesiye pataklamak ve canını tüketip onu eşek sudan gelinceye kadar dövmek. Eğer bu süre içerisinde yeterince hasar veremezsek bölümü geçemiyoruz. Neyse ki çılgın silah seçenekleri yardımımıza koşuyor.

Beat the Boss serisinin son oyununda zenginleştirilmiş bir silah koleksiyonu bizi beklemekte. Oyunun renkli çizgi film tarzındaki grafikleri genel olarak göze hoş görünüyor.