Bike Racing - Bike Blast Rush 2.1 (ios)

Bike Racing - Bike Blast Rush

2.1
Bike Racing - Bike Blast Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Engellere takılmadan bisikletimizle ilerlemeye çalışacağız.

Birbirinden farklı karakterlerle aksiyon oyunları kategorisinde bulunan Bike Racing-Bike Blast, Android ve İOS sürümleri ile ücretsiz olarak oyun tutkunlarının hizmetine sunulmuştur. HD grafikler ile güçlendirilen bu oyunda amaç, hızla ilerlerken olabildiğince fazla puan toplamaktır. Bisiklet üzerinde puan toplarken, karşınıza çıkan engellerden kurtulmak için hünerlerinizi konuşturmanız gerekecek.

Şehir içinde aksiyon ve macera dolu bir yarış sizleri bekliyor. Hızla ilerlemeniz gereken ve çeşitli engellerin yer aldığı yollarda, bisiklet yardımı ile maksimum seviyede puan toplamalısınız. Yön ve hareket kontrollerini sağlamak için ekranı üste, sağa ve sola kaydırmanız yeterli olacaktır.

Biriktirdiğiniz puanları kullanarak özel yetenek ve araçlara sahip olmanız mümkün. Rampalar sayesinde tren ve köprülerin üzerlerine kolaylıkla çıkabilirsiniz. Rampa bulunmayan bölgelerde ise engellerin üzerinden atlayarak yola devam edebilirsiniz. Ayrıca roket özelliği ile ani bir yükselişle havadan da gidebilirsiniz.

Milyonlarca kişi tarafından kabul gören ve sevilen Bike Racing-Bike Blast, mobil aksiyon oyunları arasında, en iyi oyunlardan biri olmayı başarmıştır. Tamamen ücretsiz olarak siz oyun severlere sunulmaktadır.

YORUMLAR