Blocksworld HD 1.24.0 (ios)

Blocksworld HD

Blocksworld HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocksworld HD, büyük küçük herkesin büyük bir beğeniyle oynayabileceği bağımlılık yaratan bir bulmaca oyunu.

Blocksworld HD, çocukların severek ilgilenecekleri bir oyun. iOS cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun ufak yaştaki oyunseverlerin hayalgüçlerini geliştirmeye katkıda bulunan özellikleriyle dikkat çekiyor.

Oyuna ilk girdiğimizde ilhamını LEGO'dan aldığını hemen anlıyoruz. Fakat bu ilhamın negatif bir etkide bulunduğu anlamına gelmiyor. Aksine, oyun gerçekten çok keyifli ve asla herhangi bir konseptin taklidi olduğu hissine yol açmıyor. Elimizde bulunan blokları kullanarak dilediğimiz nesneyi inşa edebilme şansına sahibiz. Bu konuda önümüzde geniş çaplı bir seçenek listesi mevcut. Farklı parçaları bir araya getirerek hemen hemen her türülü objeyi inşa edebiliyoruz.

Arabalar, robotlar, makineler, uçaklar inşa edebileceğimiz yapılar ve objeler arasında yer alıyor. İnşa süreci çok iyi bir şekidle tasarlanmış. Parçaların yerlerini hassas bir şekilde ayarlayabiliyoruz. Oyunda tasarladığımız şeyleri galerimizde saklayabiliyor ve hatta arkadaşlarımıza gösterebiliyoruz.

Blocksworld HD ortaya güzel bir bulmaca-beceri oyunu karışımı çıkartmış. Ücretsiz olarak sunulması da en büyük avantajı. Hayalgücünü konuşturmak isteyen herkese, büyük küçük demeden bu oyunu öneriyorum.

YORUMLAR