Blocky Hockey 1.1 (ios)

Blocky Hockey

1.1
Blocky Hockey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Hockey mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir buz hokeyi oyunudur

Blocky Hockey eğer aksiyon dolu bir buz hokeyi macerası yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir buz hokeyi oyunu olan Blocky Hockey'de takımını şampiyon yapmak için çabalayan kahraman buz hokeyi oyuncularının yerine geçiyoruz ve maçlara çıkarak yeteneklerimizi sergiliyoruz. Oyundaki temel amacımız rakip takım oyuncularına takılmadan kaleye doğru ilerlemek ve kaleciyi de geçip gol atmak.

Blocky Hockey'in oyun yapısı bir sonsuz koşu oyununa benzer şekilde tasarlanmış. Yani oyunda yönettiğimiz karakter sürekli yol alırken onu yönlendiriyoruz, sağa ve sola kayarak rakiplerimize çarpmamaya çalışıyoruz. Kimi zaman rakiplerimizle lavgaya tutuşmamız da gerekiyor ve yumruklarımızı konuşturuyoruz. Rakip kaleye yaklaştığımızda ise şut çekerek topu kaleye gönderiyoruz.

Birçok farklı ve ilginç oynanabilir kahraman seçeneği Blocky Hockey'de bizi bekliyor. Minecraft benzeri grafiklere sahip olan oyun görsel olarak tatmin edici bir kaliteye sahip.

YORUMLAR