Bomb the 'Burb

Bomb the 'Burb
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bomb the 'Burb ile yapmanız gereken şey basit. Dinamitleri yerleştirin, ve şehirleri havaya uçurup para kazanın. Kulağa tuhaf geliyor ama eğlenceli bulacağınızdan eminiz.

Sinir ve stres anında ortalığı hava uçurma gibi bir niyetinizin olduğunu hatırlıyor musunuz? Cevabınızı almadan önce bu oyuna dikkatlice bir göz atmanızı istiyoruz. Bomb The 'Burb isimli bu güzide oyunda amacınız barışçıl şehir planlamaları terleştirdiğiniz dinamit fünyeleriyle yerle bir etmek. Oyun ekranının ortasında yer alan poligonlarla işlenmiş yeşil bir arazide doğa ve yerleşim alanını insafsızca patlanmanız gereken bu oyunda başarı oranınıza göre ödüllenip yıldızlarla taçlandırıyorsunuz.

Pastel renkler ve poligon tabanlı grafiklerden oluşan evler Monopoly oyunundan çıkmış gibi bir izlenim yaratıyor. Göze hoş gelen sade grafikleri olan bu oyunun görüntü kalitesini de cihazınıza göre ayarlamanız mümkün. Android versiyonu ücretsiz oynanabiliyor olsa da iOS versiyonunu tercih ettiğiniz takdirde reklamsız bir oyun deneyimine ulaşmış oluyorsunuz. Oyunu oynarken zarar açmak gibi bir göreviniz olduğu için kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Ama bir yandan da ateşle oynayan çocuklar gibi sizi saracak olan o heyecanı gizleyemeyeceğinizi garanti ederim. Oyunun görselliği sizi şiddetli eylem işleme hissiyatından başarılı bir şekilde kurtarıyor. Sıra dışı bir eğlence için Bomb The 'Burb cazip bir seçenek.

YORUMLAR