Bored Panda 1.34 (ios)

Bored Panda

Bored Panda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bored Panda mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal medya uygulamasıdır

Bored Panda her gün göz atması birbirinden keyifli olan içeriklerin paylaşıldığı aynı isimli internet sitesinin resmi mobil sosyal medya uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan Bored Panda içinde kullanıcılar tarafından oluşturulmuş özel ve eğlenceli hikayelere erişebiliyorsunuz. Tasarımcılar, sanatçılar ve ilginç anlara tanık olan Bored Panda kullanıcıları fotoğraflarını dikkat çekici hikayeleriyle birleştiriyorlar ve Bored Panda üzerinde yayınlıyorlar. Bu sayede viral içerikler oluşabiliyor.

Bored Panda uygulaması içinde öne çıkacak hikayeleri kullanıcılar belirlemekte. Verilen oylarla en çok ilgi gören hikayeler üste çıkıyor. Bu sayede her zaman karşınıza ilgi çekici içerikler çıkıyor. Bored Panda uygulaması sayesinde kullanıcılar kendi hikayelerini ve galerilerini oluşturabilmekteler. Ayrıca diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan galerilere de katkıda bulunabilirsiniz.

Bored Panda uygulaması üzerinden hikayelere yorum yapabilir ve tartışmalara katılabilirsiniz.

YORUMLAR