Boss Monster

Boss Monster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • ÜRETİCİ

    Plain Concepts SL

Boss Monster iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, sürükleyici ve heyecanlı bir kart oyunu.

Kickstarter ile elde edilen başarı sonrasında mobil cihazlara ulaşmayı başaran Boss Monster, kart oyunlarından alışmış olduğumuz standartların dışına çıkan orjinal fikirler sunuyor. Klasik oyun dünyasını tema olarak kullanan bu oyunda 8-bit dönemini güzel kılan görselliği de o dönemin harikulade müziğini de yakalamanız mümkün. Android ve iOS cihazlarında yeni bir furya yaratan bu oyun kısa sürede büyük bir hayran kitlesini beraberinde getirdi.

Dungeon Keeper oyunlardan alışık olduğumuz zebani ve benzeri kötü adamları yönettiğimiz bir kart oyunuyla karşı karşıyayız. Elinizde bulunan Boss Monster kartının zarar görmemesi için yapmanız gereken şey, rakip safta yer alan kartın çıkarmış olduğu ordulara karşılık vermek. Size ulaşmaya çalıştıkları yolu da farklı tuzaklarla ve engellerle baltalayabiliyorsunuz. Amacınız hayatta kalıp rakibinizi harcamaya çalışmak olmalı. Çoklu oyuncu desteği sayesinde bu oyunu yanınızda yer alan biriyle de oynayabiliyorsunuz ama internetten her daim rakip bulabileceğinizi de belirtmekte fayda var.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda öncelikle bir deneme turu atma şansınız oluyor. Oyunun tamamı için ise uygulama içi satın alma ile full paketi satın almanız gerekecektir.

YORUMLAR