Break Loose: Zombie Survival

Break Loose: Zombie Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Break Loose: Zombie Survival zombilerden kaçmaya çalıştığınız bir mobil oyundur

Break Loose: Zombie Survival, sonsuz koşu oyunu türünün en popülerleri arasında olan SUbway Surfers gibi oyunlardan farklı olarak daha ciddi bir hikayeye sahip olan bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Break Loose: Zombie Survival'da insanoğlunun kıyamet ile yüzleştiği bir senaryoya tanık oluyoruz. İlk zombi ortaya çıktığında insanoğlu bu durumun farkına varamamış ve bu nedenle zombi salgını hızlı bir şekilde yayılmıştır. Sonuçta zombiler gittikçe artarak şehirleri istila etmiş geriye hayatta kalan bir avuş insan kalmıştır. Bu insanlar da su ve yiyecek bulmak için hayatlarını tehlikeye atmak zorundadırlar. Biz de bir yandan zombilerden kaçmaya diğer yandan güvenli bir bölge aramaya çalışan bir kahramanı yöneterek oyuna dahil oluyoruz.

Break Loose: Zombie Survival'da temel amacımız önümüze çıkan beton barikatlardan, araç enkazlarından, otobüslerden sıyrılarak yol almak. Bu işi yaparken rampalara çıkabiliyoruz ve vagonların üzerinde yol alabiliyoruz. Altınları topladığımızda ise daha yüksek puan kazanabiliyoruz. Oyunu daha eğlenceli hale getirmek için yolumuzun üzerine çıkan zombiler de oyuna eklenmiş. Bu zombilerden kaçabileceğimiz gibi yol üzerinden toplayacağımız silahlar ve bonuslar sayesinde onları yok edebiliyoruz.

Break Loose: Zombie Survival çok yüksek grafik kalitesine sahip değil; fakat oyunun hızlı ve akıcı yapısı sayesinde Break Loose: Zombie Survival kendini oynatıyor.

YORUMLAR