Bring! 2.7.0 (ios)

Bring!

Bring!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bring! uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca alışveriş listeleri hazırlayabilir ve aile üyeleri ile paylaşabilirsiniz.

Bring! uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının sahip olabilecekleri ücretsiz ve çok kolay kullanılır bir alışveriş listesi hazırlama uygulaması olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın sadece kişisel bazda değil, bütün bir aile bazında çalışması ise ev alışverişlerini çok daha organize ve kolay hale getiriyor diyebilirim. Zira uygulamayı tüm aile bireylerinin cihazlarına yükleyerek alışverişlerin ne kadar basit bir hale geldiğini görebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak oluşturduğunuz listeler, ailenizdeki diğer kişilerin akıllı cihazlarına bildirim olarak düşüyorlar ve böylece onlar da neler almak istediğinizi öğrenebiliyorlar. Eğer sizin hazırladığınız listedeki ürünleri satın almak için imkanınız yoksa, başka bir aile bireyi listedeki ürünü satın alabiliyor ve bunu uygulamada işaretlediğinde siz de o ürünün alındığından haberdar olabiliyorsunuz.

Bring!'in pek çok ürün için sahip olduğu hazır ikonlar mevcut ve böylece alacağınız ürünlerin yazısına bakmadan ne olduklarını çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca kategorilendirme sistemi sayesinde hangi tür malları almanız gerektiği konusunda daha hızlı bir fikir edinebiliyorsunuz.

Her ne kadar Türkiye'de destek sunmasa da dış ülkelerde yaşayan kullanıcılar pek çok ülkedeki alışveriş kataloglarına da yine uygulama içerisinden erişebiliyorlar. Diğer mobil platformlarda da yer aldığı için aile bireyleriniz başka cihazlar kullansalar dahi yine uygulamayı kurabiliyor ve alışveriş planlamasına dahil olabiliyorlar.

Tabii ki öğrenciler, aynı evde kalanlar veya tek başına yaşayanlar için de oldukça verimli bir şekilde çalışan uygulamayı denemeyi unutmayın.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR