Bubble Shooter Free 4.5.2 (ios)

Bubble Shooter Free

Bubble Shooter Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Shooter Free ücretsiz olarak sunulan ve eğlenceli oynanış özellikleriyle dikkat çeken bir baloncuk vurma oyunudur.

Bubble Shooter Free iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz eğlenceli bir baloncuk vurma oyunudur. Her ne kadar bu kategoride yer alan oyunlardan sonra devrimsel bir özelliğe sahip olmasa da türün sevenleri tarafından denenebilir. Üstelik ücretsiz olması da en büyük avantajı.

Balon patlatma veya üç taş birleştirme oyunları özellikle son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı. Kullanıcılar bu oyunları kısa molalarında oynamak için tercih ediyor. Çok komplike oynanışa sahip olmamaları ve zihni yormamaları bu tarz oyunların başarısının arkasında yatan sebeplerden birkaçı. Bubble Shooter Free de bu türün başarılı temsilcilerinden bir tanesi.

Oyunun oynanışı son derece basit. Ekranın aşağısında bulunan topu fırlatmak istediğiniz yere parmağınızla dokunuyorsunuz ve top da o noktaya gidiyor. Aynı renkteki balonları bir araya getirerek onları patlatmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar çok aynı renkten balonu bir araya getirirseniz o kadar fazla puan topluyorsunuz.

Farklı bölüm tasarımları oyunun bir süre sonra sıkıcı hale gelmesini engelliyor. Yine de bir süre sonra oyun tekdüze olmaya başlıyor.

YORUMLAR