Buffer: Social Media 3.4.1 (ios)

Buffer: Social Media

Buffer: Social Media
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    158

  • Üretici

    Buffer

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz sosyal medya yönetme uygulamasıdır.

Buffer, iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sosyal medya paylaşımlarını yönetme uygulamasıdır. Facebook, Google+, Twitter ve Linkedin gibi platformlara yapacağınız paylaşımları zamanlamanızı sağlayan bu uygulama çok kullanışlı.

Basit arayüzü ile hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz bu uygulama ile tweet'lerinizi ve diğer sosyal ağ paylaşımlarınızı otomatik olarak zamanlayarak gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Buffer'a üye olmak.

Uygulama ile otomatik paylaşım yapmak dışında çeşitli paylaşımlarınızın istatistiklerini de görebilirsiniz.Örneği kaç kere tıklandığı, kaç retweet aldığı, kaç beğeni aldığı, gelen yorumlar gibi bilgileri kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Birden çok hesabınızı kontrol edebileceğiniz bu uygulama ile bütün sosyal ağ hesaplarınızı tek bir noktadan yönetebilir ve paylaşımlarınızı sıraya koyabilirsiniz.

Bir diğer güzel özellik ise tweet tavsiyesidir. Tweet tavsiyesi size diğer kullanıcıların tweetlerni ve bazı alıntıları gösterir. Siz de böylece beğendiklerinizi anında zamanlayıp sıraya koyabilirsiniz. Çok kullanışlı olan bu sosyal ağ yönetimi uygulamasını herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR