Bullet Boy 1.0.1 (ios)

Bullet Boy

Bullet Boy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bullet Boy'da engellere çarpmadan yol almaya çalışan mermi çocuğa yardım ediyoruz.

Bullet Boy, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli, aksiyon dozu yüksek ve beceri gerektiren bir oyun olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda sürekli olarak ilerleyen mermi kostümlü çocuğa yardım etmeyi amaçlıyoruz.

Bullet Boy için bugüne kadar oynadığımız sonsoz koşu türündeki oyunların en dinamiği desek yalan olmaz. Aksiyonun hiçbir zaman durulmadığı bu oyunda başarılı olabilmek için zamanlamaya dikkat etmemiz gerekiyor.

Kontrolümüze verilen karakter sürekli olarak hareket ediyor ve karşılaştığı fırlatıcıların içerisine giriyor. Biz de ekrana basarak mermiyi bu fırlatıcılar yardımıyla tekrar fırlatıyoruz. Söz konusu fırlatıcılar sürekli olarak hareket ettikleri ve yolumuzda pek çok engel yer aldığı için bir sonraki fırlatıcıya ulaşana dek dikkatli hamleler yapmamız gerekiyor.

Herhangi bir engele çarpacak olursak oyun ne yazık ki sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Bölüm sonunda ise aldığımız en uzun mesafe rekor olarak kabul ediliyor.

Başarılı grafiklerle ve ses efektleriyle birleşince bu kadar yoğun aksiyon oyuncuların yüzlerinde kocaman bir gülümsemeye yol açıyor. Eğer siz de aksiyon odaklı bir oyun arıyorsanız Bullet Boy'a mutlaka göz atın.

YORUMLAR