Bullet Force 1.0 (ios)

Bullet Force

1.0
Bullet Force
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bullet Force mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Bullet Force eğer FPS türündeki aksiyon oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız aradığınız eğlenceyi size sunabilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz online altyapıya sahip bir FPS oyunu olan Bullet Force temel olarak Counter Strike benzeri bir yapıya sahip. Oyunda takım tabanlı savaşlar yapabilmenin yanında 3 farklı oyun modunda da diğer oyuncularla çarpışabilmekteyiz. Ayrıca kendi oyununuzu yaratarak oyunun hangi kurallara sahip olacağını belirleyebilir ve arkadaşlarınızı oyunlarınıza davet edebilirsiniz.

Bullet Force'ta 20 farklı silah seçeneğine sahibiz. Tabancalar, makinalı tüfekler, pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve ağır silahları kullanabiliyoruz, üstelik bu silahların görünümünü ve işlevlerini değiştirebilmemiz de mümkün. Silahlara farklı kamuflajlar ekleyerek onları kişiselleştirebilmekte, nişan ama sistemlerini, namlularını ve diğer parçalarını değiştirerek onları daha kullanışlı hale getirebilmekteyiz. ü

Bullet Force internet bağlantısına sahip olmasanız bile oynayabileceğiniz bir FPS oyunu. Oyunun çevrimdışı oyun modunda botlara karşı pratik yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR