Bunch 3.10.1 (ios)

Bunch

Bunch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sohbet ederken oyun oynayın.

Bunch Group Video Chat & Games, iPhone/iPad’inizde oyun oynarken sohbet edebileceğiniz, yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz, eğlenebileceğiniz güzel bir mobil uygulama.

Canlı mobil oyunlar için ilk grup görüntülü sohbet uygulaması olan Bunch, iMessage üzerinden de oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlar sunuyor. Tamamen ücretsiz olan uygulama, oyun oynayacak birilerini bulamadığınızda kullanabileceğiniz eğlenceli uygulamalardan biri.

Mobilde birlikte oyun oynamayı, görüntülü konuşmayı seven insanların bir araya geldiği bir sosyal uygulama Bunch. İlk olarak iOS platformunda indirilmeye açılan uygulama, yeni tanıştığınız insanlar veya arkadaşlarınızla sohbet ederek oyun oynamanızı sağlıyor. Oyunu teke tek değil, grup olarak oynadığınızdan çok keyifli oluyor. Bunch özel oyunların yanı sıra birçok popüler mobil oyun kategorize edilmiş olarak karşınıza çıkıyor. Çok sevdiğiniz ancak listede olmayan oyunları uygulamanın geliştiricisine bildirerek eklenmesini sağlayabiliyorsunuz. Bu arada oyunları oynamak için ekstra yükleme yapmanız gerekmiyor. Mesajlaşma uygulaması iMessage’da da bir yandan mesajlaşıp diğer yandan oynayabileceğiniz basit ama eğlenceli oyunlar sizi bekliyor.

YORUMLAR