Bundle 1.0.1 (ios)

Bundle

Bundle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    312

  • ÜRETİCİ

    Dwarf Planet

Bundle, Flipboard gibi ilginizi çeken haber kaynaklarını bir arada sunabiliyor.

Bundle, dünya genelinde en çok ilgi gören haber kaynaklarından dilediğiniz haberleri takip edebileceğiniz kişisel bir dergi uygulamasıdır. Teknoloji, seyahat, iş, spor ve son dakika haberlerini temiz ve tipografik arayüz üzerinden okuyabileceğiniz uygulama hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olarak geliyor.

Birçok kategoride en popüler RSS kaynağına kolaylıkla erişebileceğiniz Bundle uygulamasında iş, eğlence, seyahat, spor, teknoloji, film, magazin, tasarım ve daha pek çok başlık altında toparlanan son haberleri bulabilirsiniz. Konumuzu tespit ederek gittiğiniz ülkenin en çok takip edilen haber kaynaklarını önerebilen uygulamada sadece ilgilendiğiniz haberleri görmenize yardımcı olan akıllı filtre özelliği de bulunmaktadır. Kategori seçimi yaptığınızda onunla ilişkili tüm haberleri görebilir, takip etmek istediklerinizi işaretleyebilir ve dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde haber, başlık, yazar araması yapabilir, aradığınız habere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Popüler magazin dergi uygulaması Flipboard'a alternatif olarak kullanabileceğiniz Bundle, interaktif haber okuma deneyimi sunuyor. İçerikleri beğenebilir, beğenmeyebilir, dilediğiniz haberi paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR