Cake Shop 1.0 (ios)

Cake Shop

1.0
Cake Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cake Shop, çocukların seveceği türden bir pasta yapma oyunu.

Cake Shop, iOS cihazlarda oynanmak için tasarlanmış bir pasta yapma oyunu ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Her ne kadar çocukları hedef kitlesine alsa da pasta yemekten keyif alan ve pasta yapma deneyimini mobil cihazları üzerinde yaşamak isteyen herkes bu Cake Shop büyük zevkle oynayabilir.

Oyunun en çok hoşumuza giden detayları arasında oynayanları tamamen serbest bırakması ve kendi tasarımlarını yapabilmelerine imkan vermesi. Bu bakımdan çocukların yartıcılıklarını geliştirebilecek bir oyun olduğunu söylemek hata olmaz.

Cake Shop'ta pasta yapma işine ilk olarak malzemelerimizi hazırlayarak başlıyoruz. Pastamızın şekline karar verdikten sonra iş kremayı sürmeye ve tabii ki birbirinden lezzetli şekerlemeler ile pastayı süslemeye geliyor. Bu noktada tamamen özgür olduğunuzu söylemem gerekiyor. İstediğiniz süsü alıp pastanıza koyabilirsiniz. Kontroller çok basit şekilde hazırlanmış; dolayısıyla kısa sürede alışılıyor.

Cake Shop tamamen ücretsiz olarak sunulmasına rağmen reklam içermiyor. Ebeveynlerin aradığı türden olan bu oyun çocuklara eğlenceli vakit geçirtecektir.

YORUMLAR