Call of Champions

Call of Champions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Champions mobil cihazlarda oynanabilen bir MOBA oyunudur

Call of Champions oyunculara kahramanlarını seçerek online arenaya çıkma ve diğer oyuncularla çarpışma imkanı veren bir mobil MOBA oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Call of Champions, League of Legends ile bir hayli popüler hale gelen MOBA türünü mobil cihazlarımıza, parmaklarımızın ucuna taşıyor. Call of Champions'da kahramanımızı seçerek oyuna başlıyoruz ve bir takıma dail olarak rakip takımlarla gerçek zamanlı olarak savaşıyoruz.

Call of Champions'un League of Legends'tan en büyük farkı oyun yapısının çok daha hızlı oluşu. Call of Champions'ta bir maç 5 dakika sürmekte. Bu sayede oyuncular hızlı bir şekilde maç yaparak bir sonraki maça geçiş yapabiliyorlar veya kısa yolculukları değerlendirebiliyorlar.

Call of Champions'ta 15 adet şampiyon yer almakta. Bu şampiyonlar 5 sınıf altında toplanıyor. Bu şampiyonlar kendilerine özel yetenek ağaçlarına sahipler ve oyuncular bu yetenek ağaçlarını kullanarak şampiyonlarının nasıl bir oyun stiline sahip olacağını belirleyebiliyorlar.

Call of Champions'ta maçlara dilerseniz seyirci olarak da katılabiliyorsunuz. Oyunun grafikleri göze hoş görünüyor.

YORUMLAR