Call of Mini: Zombies 2 2.1.2 (ios)

Call of Mini: Zombies 2

Call of Mini: Zombies 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Mini: Zombies 2, iPhone ve iPad'lerde oynanabilen popüler zombi oyununun devamı.

Call of Mini: Zombies 2, iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazlarınızda hiçbir ücret ödemeden keyifle oynayacağınız bir zombi vurma oyunu. Çift silah kullanabilen zombi avcılarını yönettiğiniz oyunda sürpriz ödüller kazandıran günlük görevlerin yanında zombi avına doyacağınız boss bölümleri bulunuyor.

Mobil platformda milyonlarca oyuncusu bulunan Call of Mini: Zombies oyununun devamı niteliğinde hazırlanan Call of Mini: Zombies 2’de yeni karakterlerle yeni mekanlarda oynama şansı buluyoruz. Görsel olarak ta iyileştirilen (gerçek zamanlı aydınlatma efektleri) devam oyununda yine çeşitli görevleri tamamlıyor, çoklu oyuncu modunda diğer zombi avcılarıyla bir araya geliyoruz.

İkinci oyunun ilk bölümü de ilk oyunki gibi karakterimizi tanıma ve silahımı kullanma ile geçiyor. Kahraman zombi avcımızı nasıl kontrol edeceğimizi ve silahları nasıl kullanacağımızı öğreniyoruz. Zorunlu olarak tamamlamamız gereken bu bölümü geçtikten sonra görevler içeren bölümlere geçiş yapıyoruz. Harita üzerinden günlük görevleri, boss mücadelelerini, özel görevleri takip edebiliyoruz.

Aylık olarak yeni karakterlerin, silahların, bossların eklendiği oyunda yerden çıkan zombileri farklı şekillerde öldürebiliyoruz. Makineli tüfeğimizle veyahut elektrikli testeremizle üzerimize gelen zombileri teker tekere öldürüyoruz. Zombileri öldürürken kutulara da ara sıra bakmanızı tavsiye ederim. Çünkü kutularda sağlık, mermi gibi hayat kurtaran öğeler çıkabiliyor.

Call of Mini: Zombies 2 Özellikleri:

  • 10 ölümcül silah
  • İkincil silahları olan 5 zombi avcısı
  • 10 korkulu zombi
  • Ekstra ödüller kazandıran günlük görevler
  • Kombo sistemi
  • Tempolu geçen özel görevler
  • Yeni bosslarla kapışma: Şef ve Ragbi oyuncusu

YORUMLAR