Call of Mini: Zombies 4.3.7 (ios)

Call of Mini: Zombies

Call of Mini: Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Mini: Zombies, tekil ve çoklu oynamayı destekleyen zevkli bir zombi oyunu ve hem iPhone hem de iPad'de oynanabiliyor.

Call of Mini: Zombies, hem tek başınıza oynayabildiğiniz, hem arkadaşlarınızı davet edebildiğiniz, hem de zorlu yapay zekayla karşı karşıya geldiğiniz süper eğlenceli bir zombi oyunu. iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazınızda boş zamanlarınızda oynamak üzere bir zombi avlama oyunu arıyorsanız ücretsiz olan bu oyunu denemenizi tavsiye ederim.

Call of Mini: Zombies, hem oynanış hem de içerik olarak diğer zombi oyunlarından oldukça farklı bir çizgi çiziyor. Zombi avlamak için can atan karakterimizi üçüncü şahıs kamera açısından kontrol ettiğiniz oyunda hikaye, birebir, büyük zombi gibi birçok farklı oyun seçeneği bulunuyor. Yani uzun süreli oynanışta sıkmayan bir zombi oyunu olarak özetleyebiliriz.

Akıllı telefon ve tablette rahatlıkla oynanabilen zombi oyununda zombi avına çıkmadan önce karakterinizi nasıl yönlendireceğiniz gösteriliyor. Sonrasında silahınızı nasıl kullanacağınız öğretiliyor. Öğrenme aşamasından sonra kutuya nişan alarak ilk zombi ile karşı karşıya geliyorsunuz. Akabinde zombiler yerinden dibinden çıkarak üzerinize gelmeye başlıyorlar. İnsan ve hayvan olmak üzere iki farklı türde zombi ile karşılaştığınız oyunda kullanabildiğiniz tabanca, makinalı tüfek, roket atar dahil 20’den fazla silah kullanabiliyor, silahlarınızın parçalarını değiştirebiliyorsunuz.

Mini karakterlerle karşılaştığımız oyunda birçok mod yer alıyor. Verilen süre içerisinde zombilere karşı dayanmanız gereken hayatta kalma modu, büyük – akılcı davranan zombilerle karşılaştığınız boss modu, farklı haritalarda birebir kapışabileceğiniz meydan okuma modu dahil çok sayıda seçeneğiniz var. Hepsi ayrı heyecan ve hepsini denemenizi öneririm.

Call of Mini: Zombies, görsellerden çok oynanabilirliğin öne çıktığı boş zamanlar için ideal bir zombi oyunu. Hem iPhone hem de iPad’de oynanabiliyor.