Call to Arms

Call to Arms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

En başarılı gerçek zamanlı savaş oyunlarından biri olan Call To Arms'ta üssümüzü güçlendirmeli ve düşman askerlerini etkisiz hale getirmeliyiz.

Call to Arms iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur ve yüksek oranda stratejik tecrübeye dayalı yapısıyla dikkat çekmektedir.

Oyundaki amacımız askeri yönden kuvvetli bir ana üs kurarak ordumuzu güçlendirmektir. Tahmin ettiğiniz gibi bunu yapmak o kadar da kolay değil zira her an düşman saldırılarıyla karşı karşıya kalmaktayız. Üssümüzü korumak için hem kara hem de hava birimlerini etkin bir şekilde kullanmalıyız.

Üssümüzü savunmanın yanı sıra düşman bölgelerine taktiksel saldırılar düzenlemeli ve kaynaklarını ele geçirerek kendi üretim faaliyetlerimiz için kullanmalıyız. Bu sayede daha hızlı gelişebilir ve düşmanlara karşı üstünlük elde edebiliriz. Gerçek zamanlı strateji oyunu olarak tasarlanan Call to Arms'ta havan topu, mayınlar, taktiksel füzeler ve daha birçok silah bulunmakta. Bunları kullanarak üssünüze saldıran düşman birliklerini dağıtabilirsiniz.

Başarılı olmak için yapmanız gerekenler arasında askeri birimlerinizi güçlendirmek ve seviye atlatmak da bulunuyor. Bu tarz ayrıntılara önem verirseniz başarısız olma riskini en aza iner. Savaş oyunlarından hoşlanıyorsanız Call to Arms tam aradığınız oyun olabilir.

YORUMLAR