Calm 1.8.1 (ios)
Calm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    106

  • Üretici

    Calm.com

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış Calm uygulaması ile meditasyon yapmak çok kolay bir hale geliyor.

Calm uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz meditasyon uygulamaları arasında yer alıyor ve çok kolay kullanılır bir yapıya sahip. Uygulama daha önce hiç meditasyon yapmamış olsanız bile kolayca tüm adımları öğrenebilmeniz için gerekli tüm olanakları sunuyor diyebilirim.

Günlük hayatın streslerinden uzaklaşabilmek için kullanıcıların meditasyon yapmaları gerektiğini belirten Calm uygulamasının üreticisi, bunu her kesime olabildiğince kolay bir şekilde aktarabilmek için tüm gerekenleri uygulama içerisinde sunuyor.

Farklı meditasyon programlarını barındıran uygulama, tüm adımları size sırayla belirtiyor ve böylece sorunsuz bir şekilde meditasyonu tamamlamanıza olanak tanıyor. Sunduğu farklı meditasyon türleri sayesinde iki dakikadan otuz dakikaya kadar programlara sahip olan uygulama, böylece kısa aralıklarda hemen aradan çıkarılabilecek meditasyonları da kullanıcılara sunuyor. Böylece acil işlerinizin bol olduğu zamanlarda bile kısa aralıklarla rahatlama şansı bulabiliyorsunuz.

Hem içerisindeki arkaplanlar hem de profesyoneller tarafından hazırlanmış müzikler sayesinde meditasyona destek olmak ve sizi rahatlatmak için elinden geleni yapıyor diyebilirim. Sahip olduğu yedi temel meditasyon programının yanında uygulama içi satın alma seçenekleri de mevcut ve böylece çok daha gelişmiş meditasyon tekniklerine ulaşabiliyorsunuz.

Stres ve yoğun hayattan sıkılan iOS kullanıcılarının kesinlikle göz atmaları gereken ücretsiz meditasyon uygulamalarından birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR