Candy Maker 1.0.2 (ios)

Candy Maker

Candy Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Maker'da birbirinden lezzetli şekerler, lolipoplar ve jelibonlar yapmaya çalışıyoruz.

Candy Maker, çocukların seveceği türden öğelerle zenginleştirilmiş bir oyun ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda farklı karışımlar yaparak birbirinden renkli ve lezzetli şekerlemeler yapmaya çalışıyoruz. Yapabileceklerimiz arasında sopalı şekerler, lolipoplar, jelibonlar ve hatta baston şekerler var.

Ürün yelpazesi epey geniş olduğu için yapım aşamasında pek çok malzemeyle baş başa kalıyoruz ve hangisinden ne kadar koyacağımıza doğru karar vermemiz gerekiyor. Şeker yapmaya başladıktan sonra yapmamız gereken ilk şey doğru malzemeleri karıştırmak ve sonrasında ise bu malzemeleri pişirmek oluyor. Bu noktada en önemli şeylerden birisi de gerektiği kadar pişirmek. Fazla veya az pişmesi, şekerin kötü bir kıvama kavuşmasına sebep oluyor.

Pişirme işleminden sonra şekerimizi kalıplara döküyor ve şekillendiriyoruz. Şekillendirdikten sonra şekerleri dinlenmeye ve soğumaya bırakıyoruz. En sonunda da şekerler ortaya çıkıyor.

Renkli grafikler ve akıcı oyun yapısı ile akıllarda yer eden Candy Maker, çocukların uzun vakitler boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir oyun olmaya aday.