Care4Today 2.1 (ios)

Care4Today

2.1
Care4Today
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Care4Today, düzenli ilaç kullananların oldukça işine yarayabilecek bir hatırlatıcı sağlık menajeri uygulamasıdır.

Care4Today, sade bir hatırlatma uygulamasından farklı olarak, iOS cihaz sahibi kişilerin içeceği hapların günlük kontrolünü yaparak unuttuklarında onları uyaran oldukça faydalı bir uygulamadır.

Özellikle düzenli ve günlük olarak hap kullananların işine yarayacak olan uygulama sayesinde tansiyon, şeker ve diğer hastalıklara sahip olanlara büyük kolaylık sağlıyor.

Sürekli içtiğiniz hapların uygulamaya girişini yaparak, hangi hastalığınız için içtiğinizi, etkilerini, saatlerini, içtiğiniz aralığı ve hatta resmini ekleyebiliyorsunuz. Hap içmeyi keyifli bir hale getiren uygulama sayesinde hiçbir zaman ilaçlarınızı almayı unutmazsınız.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz Care4Today, sadece kendi kontrolünüzü sağlamakla yetinmiyor. Aile bireylerinizinde hap kontrolü yapabildiğiniz uygulamada, annenizin, babanızın veya diğer aile bireylerinizin ilaçlarını almaması durumunda sizi uyararak, onlara hatırlatmanızı sağlıyor.

Renkli bir görünüm ve modern arayüzü sayesinde oldukça rahatlıkla kullanabileceğiniz Care4Today uygulamasını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

 

YORUMLAR