Castaway Cove 1.18.5 (ios)

Castaway Cove

Castaway Cove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Castaway Cove, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve ıssız bir adada yaşayanların ortamını modernleştirmeye çalışacağınız hoş bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Castaway Cove mobil oyunu, oyuncuları alıp ıssız ada atmosferine götürmeyi başaran keyifli bir aksiyon oyunudur.

Castaway Cove mobil oyununda temel amacınız ıssız adada yaşayan ve hayatta kalma mücadelesi veren insanlara gerekli tüm yardımı yapmak olacak. Issız bir adayı modern bir köye dönüştürmeye çalışacağınız Castaway Cove mobil oyununda klasik inşa tarzı bir oynanış hakim. Portre ve Manzara olmak üzere iki farklı oyun modunda oynayabileceğiniz oyunda survivorların hayatını kolaylaştıracak dokunuşları yapmak için ihtiyacınız olan kaynak ise Sand Dollar isimli bir sanal para olacak.

Castaway Cove mobil oyununda toplamanız gereken düzinelerce ıssız ada kaynağı ve bina çeşidi bulunmakta. Ayrıca 10’un üzerinde binayı da geliştirebilirsiniz. Castaway Cove mobil oyunu oynaması ücretsiz bir oyun olsa da oyun içi satın almalarla oyun keyfinizi artırabilirsiniz. Ayrıca cihazınızın ayarlar bölümünden oyun içi satın almaları kapatabilirsiniz. Sıkılmadan oynayacağınız aksiyon oyunu Castaway Cove’u AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR