Cat War2 1.0 (ios)

Cat War2

1.0
Cat War2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cat War2 kaldığı yerden devam ediyor. Kedi ve köpeklerin savaşını konu alan Cat War2 son derece akıcı ve aksiyon dolu bir yapıya sahip.

Cat War2 maceraya kaldığı yerden devam ediyor ve oyuncuların ilk bölümden aldıkları keyfi bu sefer daha da artırmayı amaçlıyor. Oyun kedi ve köpeklerin amansız mücadelesine devam ediyor. Tahmin ettiğiniz gibi bu sefer işler biraz daha karışmış.

İlk oyuna göre daha gelişmiş grafikler ve oynanış dinamikleri sunan oyunda içerikler de oldukça geliştirilmiş. Eski bölümden alıştığımız kaynak toplama ve askerleri geliştirme dinamikleri aynen bırakılmış. Yani yine kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanmalı ve askeri gücümüzü mümkün olduğu kadar üstte tutmalıyız ki karşımızdaki azılı rakipleri yenebilelim.

Oyunda karşı taraftan sürekli düşman birimleri geliyor. Biz de ekranın altında yer alan askerlerden ihtiyacımız olanları seçerek karşı koymaya çalışıyoruz. Elbette bu birimleri almak için paraya ihtiyacımız var ve bu parayı da öldürdüğümüz düşmanlardan kazanıyoruz. Her bölüm bitişinde performansımıza göre farklı tipte ödüller kazanabiliyoruz. Akıllıca yapacağımız hamleler savaşın gidişatını değiştirebilir.

Akıcı ve aksiyon ağırlıklı olmasıyla dikkat çeken Cat War2 bu tarz oyunlardan hoşlanan herkesin mutlaka denemesi gereken oyunlardan biri.

YORUMLAR