Chaos Legends

Chaos Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chaos Legends mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Chaos Legends güzel grafikleri ve zengin içeriğiyle dikkat çeken bir mobil aksiyon RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Chaos Legends, online alt yapıya sahip olmasıonın yanısıra çevrimdışı olarak da oynanabiliyor. Bu yönüyle benzer aksiyon RPG oyunlarından ayrılan Chaos Legends, nerede olursanız olun oynayabileceğiniz bir mobil oyun.

Chaos Legends'da iç savaş nedeniyle kaosa sürüklenmiş bir dünyaya konuk oluyoruz. İnsanlar aralarında güç için savaşırken şeytani güçler bu durumu uzaktan izleyerek güçlerini topluyorlar. Canavarlar ve iblisler kaostan faydalanarak yer yüzüne çıkıyorlar ve etrafı yakıp yıkmaya başlıyorlar. Biz de bu istilayı durdurmaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz.

Chaos Legends'da oyunculara farklı yeteneklere ve oyun stillerine sahip kahramanları seçebilme imkanı veriliyoruz. Kahramanımızla düşmanlarımızı yok ettikçe ve görevleri tamamladıkça seviye atlayabiliyor ve güçlenebiliyoruz. Oyuunda dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilmekte, aynı anda yüzlerce oyuncunun katıldığı PvP karşılaşmalarında yer alabilmekteyiz. Oyun içerisinde farklı binekleri kullanarak yolculuk edebiliyoruz.

Chaos Legends görsel olarak bir hayli başarılı. Oyun kontrolleri de problem yaratmıyor.

YORUMLAR