Chelsea Runner

Chelsea Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chelsea Runner, sonsuz koşu oyunu ve futbol temasını başarıyla bir araya getiriyor.

Futbola ve sonsuz koşu oyunlarına ilgi duyanların beklentileri göz önüne alınarak tasarlanmış bir oyun olan Chelsea Runner, kategorisine farklı bir bakış açısı getiriyor. Chelsea takımının lisanslı ürünü olma niteliği taşıyan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlara indirebilme şansına sahibiz.

Oyundaki temel amacımız diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi kontrolümüze verilen karakteri üç şeride sahip olan yolda ilerletmek ve engellere çarpmadan bölümleri tamamlamak. Elbette bu esnada karşımıza çıkan puanları da toplamamız gerekiyor.

Oyuncumuzu şeritler arasında hareket ettirebilmek, zıplatıp, kaydırabilmek için parmağımızı ekranda kaydırmamız yeterli oluyor.

Bu oyun kategorisinde yer alan diğer yapımlarda da karşımıza çıkan bonuslar ve güçlendiriciler aynen bu oyuna da aktarılmış. Söz konusu bu bonuslar oyuncumuza hız kazandırıyor ve süreyi uzatıyor. Stadyuma ulaşmak için sınırlı zamanımız olduğunu varsayarsak bu bonusun epey faydalı olduğunu söyleyebilirim.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Chelsea Runner, farklı ve yenilikçi bir oyun arayanların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR