Chess Multiplayer 2.9.7 (ios)

Chess Multiplayer

Chess Multiplayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess Multiplayer, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz kaliteli bir satranç oyunu.

Chess Multiplayer, iPhone ve iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir satranç oyunu olarak dikkat çekiyor. Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun yapısıyla öne çıkan oyunda üst düzey bir satranç deneyimi bizleri bekliyor.

Oyunda satranç maçlarını ister yapay zekaya ister arkadaşlarımıza karşı gerçekleştirebiliyoruz. Oyunun en güzel yanı ise gerçek bir rakibe karşı oynamak istediğimiz zaman karşımıza iki seçenek sunması. Ya yerel ya da çevrimiçi oyunculara karşı oynayabileceğimiz modlar arasında seçim yapabiliyoruz. Yanımızda bir arkadaşımız varsa yerel modda oynayabiliyoruz. İnternetten oynamak içinse çevrimiçi moda giriş yapmamız gerekiyor.

Chess Multiplayer'da rakibimizin zorluk seviyesine göre kazandığımız puanlar da artış sergiliyor. Kazandığımız puanlara göre karşımıza çıakrtılan rakiplerin zorluğu da artıyor. Yani başka bir deyişle kazandığımız her başarının ardından rakiplerimizin zorluk seviyesi gözle görülür bir şekilde artıyor.

Chess Multiplayer'da taşları hareket ettirebilmek için parmağımızı ekran sürüklememiz gerekiyor. Bu aşamadan sonra her şey klasik satranç oyunları alıştığımız biçimde ilerliyor. Grafik olarak dikkat çeken bir konsepte sahip olan Chess Multiplayer' satranç oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR