Chhota Bheem Jungle Run

Chhota Bheem Jungle Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chhota Bheem Jungle Run, karakterinizle birlikte sizi farklı maceraya çağıran bir mobil aksiyon oyunudur.

Görmeye pek alışkın olmadığınız Chhota Bheem Jungle Run karakterleriyle birlikte ilginç bir maceraya hazır olun. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Chhota Bheem Jungle Run ile birlikte tüm paraları toplamaya çalışın.

Çoklu ve tek oyunculu olarak oynayabileceğiniz Chhota Bheem Jungle Run oyununda, engellere takılmadan en fazla mesafeye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yol boyunca karşınıza oldukça zorlu engeller çıkıyor. Bu aşamada sizin göreviniz, karakteri yönlendirerek engellerden korumak. Karakterinizi bu yöntemle ne kadar fazla uzun mesafeye götürürseniz o kadar başarılı oluyorsunuz.

Chhota Bheem Jungle Run, oyun içerisinde karakterlerin güçlenmesi için çeşitli özellikler veriyor. Arada bir çıkan bu özellikleri kaçırmamak için oldukça dikkatli olmanızda fayda var. Mıknatıs ve görünmezlik gibi çeşitli özellikler karakterinizin oldukça hoşuna gidecektir.

Boş zamanlarınızda oynayacak bir oyun arıyorsanız Chhota Bheem Jungle Run'ı deneyebilirsiniz. Oyun atmosferi ve karakteri ile birlikte size kendinizi oldukça farklı hissettirecek.

YORUMLAR