Chibi Bomber

Chibi Bomber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    47

  • ÜRETİCİ

    OMG.Studio

Chibi Bomber, iOS işletim sistemi üzerinde çalışabilen ve tek tıklama ile farklı bir oynanış sunan bir aksiyon oyunudur.

Chibi Bomber, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

Neredeyse Angry Birds kadar kolay onanabilen Chibi Bomber, geliştirdiğiniz karakter ile bölümleri geçmeye çalıştığınız bir oyun. Her bölümde size farklı bir zorluk ve düşman türü sunan oyunda, amacımız sadece bir kere karakterinize dokunduktan sonra hedefi belirlemek ve ona bombayı göndermek. Doğru yapıldığında saniyeler içerisinde bölümleri geçtiğiniz oyun boyunca, çeşitliliği korumak adına rüzgar da işin içine giriyor. Bölümler yeterince kolay olmasın diye rüzgarın şiddetini ve yönünü de oyuna ekleyen yapımcılar, böylece hedefe attığınız bombanın yön değiştirmesine sebep oluyorlar. Bütün bunları göz önüne alarak hareket ettiğinizde oldukça kolay olan Chibi Bomber, bu kolaylığının yanında eğlenceli de bir oynanış sunuyor.

Tüm bunlarla birlikte kişiselleştirme imkanları da barındıran yapım, kendi karakterinizi ve karakterinizin özelliklerini değiştirmenize de izin veriyor. Böylece her bölümde topladığınız puanlarla yeni zırhlar ve silahlar alabiliyorsunuz. Bununla birlikte gerçek zamanlı çok oyunculu deneyimi de sunan Chibi Bomber, zaman geçirmek için birebir yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR