Circuit Chaser

Circuit Chaser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circuit Chaser, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz son sürat bir kaçış oyunudur.

Circuit Chaser, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri son sürat bir kaçış oyunudur.

Her ne kadar bir kaçış oyunu olarak adlandırmış olsam da oyun aynı zamanda kullanıcılara aksiyon, koşma oyunu, nişan alma ve ateş etme oyunlarında yer alan öğeleri de sunmaktadır.

3 Boyutlu etkileyici grafikleri, kullanıcıyı saran oyun içi sesleri ve müzikleriyle Circuit Chaser, başından kalkamayacağınız bir oyun olmaya aday.

Oyunda amacımız adı Tony olan ve şeytani yaratıcısından kaçmaya çalışan robotumuza yardımcı olmak. Sürekli olarak hareket halinde olacağımız oyunda bir yandan önümüze çıkan düşmanlarımızı haklamalı bir yandan da karşımıza gelen engelleri atlatmaya çalışarak Tony'e yardımcı olmalıyız.

 

Bölüm içerisinde elde ettiğimiz başarılar sonrasında karakterimizin sahip olduğu özel güçleri geliştirebilir veya karakterimiz için yeni oynanabilir modeller açtırabiliriz.

Aksiyona doyacağınız son sürat bir kaçma oyunu arıyorsanız merak etmeyin çünkü aradığınız oyun Circuit Chaser tam olarak karşınızda.