Clandestine: Anomaly

Clandestine: Anomaly
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    ZenFri Inc.

Clandestine: Anomaly, bugüne dek benzerine zor rastladığımız türden bir aksiyon ve savaş oyunu.

Clandestine: Anomaly, bugüne kadar oynadığımız oyunlara farklı bir bakış açısı getiriyor. Uzaylı savaşı temasıyla öne çıkan bu oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlarımızda oynayabiliyoruz fakat bize kalırsa iPad üzerinde oynamak çok daha keyifli.

Artırılmış gerçeklik teknolojisine sahip olan oyunda karşımıza çıkan tüm düşmanları sanki çevremizdelermiş gibi algılıyoruz. Oyunda yer verilen konuya göre uzaylı istilası sonucunda dünya dışı varlıklar mahallemizi işgal ediyorlar. Bu uzaylılar sadece bizim tabletimiz veya akıllı telefonumuz üzerinde görünebiliyorlar. Dolayısıyla onları durdurabilecek tek kişi biziz.

Mobil cihazlarımızda yüklü olan özel bir yazılım sayesinde (bu yazılım aslında oyunun kendisi) uzaylı varlıkları yok etmemiz isteniyor. Ekran üzerinde beliren silahları ve saldırı güçlerini kullanarak bu görevi başarıyla tamamlamamız gerekiyor.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de verilen görevleri tamamlayabilmek için o görevi gerçek hayatta da yapmamızın gerekmesi. Yani pozisyonumuzu değiştirmek için gerçek hayatta da hareket etmemiz, yürümemiz, gerekirse saklanmamız gerekiyor.

Genel olarak hareketli ve dinamik bir oyun deneyimi yaşatan Clandestine: Anomaly, savaş birebir dahil olmak isteyen oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR