Clash of Lords 2 2.0.9 (ios)

Clash of Lords 2

Clash of Lords 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Lords 2, Clash of Clans kadar popüler bir strateji - savaş oyunu.

Clash of Lords 2, dünya genelinde popüler strateji oyunu Clash of Clans’a benzerliği ile dikkat çekmeyi başarıyor ve iOS işletim sistemli cihazlar için de ücretsiz olarak geliyor.

iPhone ve iPad’inizde beş kuruş ödemeden keyifli oynayabileceğiniz bi strateji oyunu arıyorsanız Clash of Lords 2 ile kesinlikle tanışmanız gerektiğini düşünüyorum. Her açıdan Clash of Clans’a benzese de sürükleyici bir yapım olduğunu söyleyebilirim. Hem tablette hem de akıllı telefonda rahatlıkla oynanabilen oyunda klasik olarak kendi yerleşkimizi kurup geliştiriyoruz. Bir yandan köyümüzü şekillendirirken diğer yandan karşı köylere baskına gidiyor, ganimetleri ele geçirerek gücümüze güç katıyoruz.

Mobilde ilk defa strateji oyunu oynayanların bile rahatlıkla oynayabileceği bir oynanış sunan Clash of Lords 2’de ilginç isimler taşıyan tekli ve çoklu oyuna açık modlar karşımıza çıkıyor. Lordlar Liginde mücadele etme, sadece kahramanların yer aldığı arenada çarpışma, hiçbir yardım almadan tek başınıza tamamlanız gereken görevler gibi oyunda daha fazla vakit geçirmenizi sağlayna çok sayıda mod sizleri bekliyor.

Her strateji oyunu gibi aktif internet bağlantısına ihtiyaç duyacağınız oyunda her gün giriş yapan oyuncular için ücretsiz ödüller düşünülmüş. Kahraman ve altınlardan oluşan ödüllerin sahibi olmka için giriş yapmanız yeterli oluyor.