Cobi Golf Shots (ios)

Cobi Golf Shots

Cobi Golf Shots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arcade gol oyunu

Cobi Golf Shots, çizgi film stili görsellere sahip olsa da oldukça eğlenceli bir golf oyunu. Mobil cihazda golf oynamaktan keyif alıyorsanız, iOS platformuna özel çıkış yapan bu oyunu oynamanızı isterim. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

Görsel çizgileriyle küçük yaştan mobil oyunculara hitap eden bir golf oyunu izlenimi uyandırsa da aslında yetişkinler için olduğunu oynamaya başladığınızda anlıyorsunuz. İlginç bir isimle karşımıza çıkan arcade golf oyununda sadece tek oyunculu mod mevcut lakin birkaç seçenek olduğundan çok oyunculu (multiplayer) modu aramıyorsunuz. 45 saniyede en yüksek skoru elde etmeye çalıştığınız Arcade Master, sadece üç topla ne kadar isabetli atış yapabileceğinizi görebileceğiniz 3 Ball Challenge, golfte ne kadar iyi olduğunuzu herkese gösterdiğiniz Target Pro oyun modlarından sadece birkaçı. Bu arada topu deliğe tek vuruşta sokmayı başarırsanız daha fazla puan alıyorsunuz.

Oynadıkça yeni yetenek, golf topu ve giysilerinin kilidini açacağınız golf oyunun kontrol sistemi çok basit. Renkli çubuktan topun hızını ayarlıyor, atış sonrası top havadayken ufak dokunuşlarla yönünü ayarlayarak deliğe girmesini sağlıyorsunuz.