Coco Fashion 1.0.6 (ios)

Coco Fashion

Coco Fashion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coco Fashion çocuklara hitap eden sevimli ve keyifli oynanış özellikleriyle dikkat çeken eğlenceli bir oyundur ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Coco Fashion özellikle çocuklar için oldukça eğlenceli bir oyun. Üç boyutlu renkli görsellere sahip olan oyunda canlı renkler ve sevimli modellemeler kullanılmış. Gerçekten şirin görünen Coco Fashion'da çocukların eğlenceli vakit geçireceğini düşünüyorum.

Temel özellikler;

  • Gerçekçi 3 boyutlu özellikler
  • Modelleri dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz
  • Kullanımı kolay ve kullanıcı dostu arayüz
  • Fotoğraf çekip paylaşabilme

Coco Fashion'da tam 750 farklı moda eşyası, 400 etek, elbise, pantolon, ofis giysileri ve eşyası bulunuyor. Modelleri seçerek bu giysilerle süsleyebilirsiniz. Giysilere ek olarak tüm modellere makyaj yapabilir ve daha güzel olmalarını sağlayabilirsiniz.

Özellikle modayı takip etmeyi seven ve tasarıma ilgi duyan çocuklara hitap eden Coco Fashion tamamen kullanıcı dostu kontrollere sahip. Çocuklar için hiçbir zararlı materyal ve görsel barındırmayan oyunda yarattığınız modellerin fotoğraflarını çekip arkadaşlarınızla paylaşma şansına da sahipsiniz. Bu da oyuncuların diledikleri gibi sosyalleşebilecekleri anlamına geliyor.

YORUMLAR