CocoPPa 2.0.1 (ios)

CocoPPa

CocoPPa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,251

  • Üretici

    UNITED, Inc.

CocoPPa iPhone için çok geniş kişiselleştirme seçenekleri sunmaktadır

CocoPPa iPhone için birçok farklı kişiselleştirme seçeneğini kullanıcılara sunan bir iOS uygulamasıdır.

Binlerce iPhone duvar kağıdı ve ikonunu ücretsiz olarak telefonlarımıza yüklememize olanak sağlayan uygulama herhangi bir launcher uygulamasına ihtiyaç kalmadan iPhone'mizin görünümünü değiştirmemize yardımcı oluyor. Oldukça kolay bir şekilde yapılabilen bu işlem her seviyeden kullanıcıya hitap ediyor ve yüksek bilgi gerektirmiyor. Uygulama bu özelliği sayesinde dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmiş duurmda.

CocoPPa'da öne çıkan en önemli özellik kendi duvar kağıdı ve simgelerimizi yaratmamıza imkan tanımasıdır. Bu sayede iPhone'miz için bize daha çok hitap eden, favori fotoğraflarımızdan oluşturduğumuz bir görünüm elde edebiliyoruz. Ayrıca oluşturduğumuz bu temaları kaydederek dünya çapındaki kullanıcılarla paylaşabilmekteyiz. 

CocoPPa'da yer alan duvar kağıdı ve ikon arşivi dünya çapındaki milyonlarca kullanıcı tarafından sürekli güncellenmektedir. Her gün yeni birşey bulabileceğiniz uygulama bu yönüyle bir sosyal paylaşım platformu özelliği kazanıyor. Diğer kullanıcılarla iletişime geçmenize de imkan tanıyan uygulama böylece profillere yorum yazarak favori temalarınızı paylaşmanıza, arkadaşlarınızın en beğendiği temaları öğrenmenize olanak sağlıyor. Eğer internet bağlantınız sürekli aktif değilse CocoPPa arşivinde bulunan bütün temaları tek bir dokunbuşla indirmenize ve çevrimdışı olarak temaları telefonunuza yükleyebilmenize izin vermekte.

CocoPPa'da yer alan arama fonksiyonu sayesinde aradığınız kriterlere uygun içeriklere daha rahat erişebilir ve kolayca telefonunuza uygulayabilirsiniz. Eğer iOS 7 ile birlikte gelen ikonlar ve arayüz hoşunuza gitmediyse CocoPPa sizin için ilaç niteliğinde bir uygulama olacaktır.

YORUMLAR