Colossatron

Colossatron
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Colossatron, Fruit Ninja'nın yapımcısı Halfbrick tarafından geliştirilen ve iOS cihazlarınız üzerinde dünyayı işgal edeceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Colossatron, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde dünyayı istila edebilmek için inanılmaz bir mücadele verecekleri aksiyon dolu bir oyundur.

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi ünlü mobil oyunların geliştiricisi Halfbrick tarafından ortaya çıkan oyun, şimdiden üst sıralara oynamaya aday oyunlar arasında yerini almayı başardı.

İnsanlık tarihinin şimdiye dek karşılaşmış olduğu en güçlü ve en büyük yaratık olan Colossatron'un kontrolünü elinize alacağınız oyunda amacınız bu kez dünyayı kurtarmak değil tam tersine dünyayı istila etmek ve insanlığa son vermeye çalışmak.

Devasa robotik bir yılan olan Colossatron ile girdiğiniz her şehirleri yakıp yıkmaya çalışacağınız oyunda amacınız oldukça basit: karşınıza çıkan her şeyi yok edin!

 

Her ne kadar çok güçlü ve büyük bir robotik yılanın kontrolünü elinize almış olsanızda işiniz çok kolay değil çünkü insanlar orduları ve silalarıyla size engel olmaya çalışacaklar. Hatta bölüm sonlarında sizi yok etmek için hazırladıkları özel savaş makinalarıyla size saldıracaklar ama doğru inşa edilmiş bir Colossatron'a sahipseniz emin olun ki sizi kimse durduramayacaktır.

Farklı silah kombinasyonlarıyla inşa edeceğiniz Colossatron neredeyse yenilmez olabilir ama bu noktada devasa robotik yılanınızı en iyi şekilde savaşa hazırlamak tamamen sizin göreviniz.

Dünyayı ele geçirmeye çalışacağınız bu aksiyon dolu oyunda yerinizi almak istiyorsanız, Colossatron'u hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Colossatron Özellikleri:

  • İşgal edebileceğiniz büyük bir dünya
  • Benzersiz bölüm sonu düşmanları
  • Birbirinden farklı ölümcül silahlar
  • Gergin hayatta kalma mücadelesi
  • Küresel sıralama listeleri