Connect

Connect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Connect uygulaması ile arkadaşlarınızın nerede olduğunu kolayca görebiliyor ve onlarla hemen iletişime geçebiliyorsunuz.

Connect uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir konum tabanlı iletişim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulama devamlı olarak sizin bulunduğunuz ve arkadaşlarınızın bulunduğu konumları belirliyor ve böylece onlarla çok daha kolay bir şekilde gerçek dünyada iletişimde kalabiliyorsunuz.

Zira çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış olan arayüzü sayesinde arkadaşlarınızın her zaman nerelerde olduğunu sorunsuzca tespit edebiliyorsunuz. Uygulamanın temel özelliklerini kısaca listelemek gerekirse;

  • Fotoğraflı check-in yapma özelliği
  • Yakınınızdaki arkadaşlarınız için bildirimler
  • Şehre gelen arkadaşlarınızı öğrenme
  • Geniş kapsamlı arama olanakları
  • Tüm arkadaşlarınızın yaşadıkları yerleri görme

Uygulamayı kullanırken kendi gerçekleştirdiğiniz check-in'ler ve arkadaşlarınızın check-in'leri ortak bir harita üzerinde görünüyor ve herkesin hangi şehirlerde yaşadığını hemen görebiliyorsunuz. Bir bağlantının üzerine tıkladığınızda o kişiye mesaj gönderme, arama yapma ve e-posta gönderme gibi seçenekler de yer alıyor ve böylece uygulamadan çıkmadan hemen dostlarınızla iletişime geçebiliyorsunuz.

Şehir dışında ya da yurt dışında yaşayan dostlarınızla her zaman iletişimde kalmak ve yakınınıza geldiklerinde haberdar olmak istiyorsanız denemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulamanın sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışması onu tercih edilebilir konum tabanlı uygulamalar arasına sokuyor.