Couchsurfing Travel App 3.3 (ios)

Couchsurfing Travel App

3.3
Couchsurfing Travel App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Couchsurfing Travel App sayesinde çevremizde düzenlenen etkinlikleri görebiliyoruz.

Couchsurfing Travel App, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir seyahat ve gezi uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamanın hedef kitlesini gezmekten ve yeni yerler keşfetmekten keyif alan kullanıcılar oluşturuyor.Uygulamanın 9 milyondan fazla kullanıcı tarafından yeni yerler keşfetmek amacıyla kullanıldığını belirtmeden geçmeyelim.

Kullanıcı bazlı bir kullanım yapısına sahip olduğu için her an binlerce aktivite paylaşımı yapılıyor. Çevremizde yapılan etkinlikleri Couchsurfing üzerinden takip edebiliyor ve dilersek katılım gösterebiliyoruz. Bu sayede yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı dahi elde edebiliyoruz. Elbette biz de düzenlediğimiz etkinlikleri ve partileri uygulama üzerinden başkalarıyla paylaşabiliyor ve onları etkinliğime davet edebiliyoruz.

Yeni arkadaşlar tanımak, yeni yerler keşfetmek ve eğlenceli etkinliklere katılmak istiyorsanız Couchsurfing size bu konuda epey yardım edebilir. Bana kalırsa bu uygulama her gezginin mobil cihazında bulunmalı.

YORUMLAR