Counter Assault Forces

Counter Assault Forces
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    85

  • Üretici

    Ovidiu Pop

Counter Assault Forces mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Counter Assault Forces eğer aksiyonu seviyorsanız ve mobil cihazlarınızda Counter Strike benzeri bir oyun tecrübesi yaşamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir FPS oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS olan Counter Assault Forces'da yine COunter Strike'da olduğu gibi teröristler ve güvenlik güçleri arasındaki savaşlara tanık oluyoruz. Biz bu savaşlara tarafımızı seçerek katılıyoruz ve silahlı çatışmalara başlıyoruz.

Counter Assault Forces'ta farklı oyun modları yer alıyor. Bu oyun modlarında kimi zaman teröristler tarafından kaçırılan rehineleri kurtarmamız ya da kaçırdığımız rehineleri korumamız, kimi zaman da belli bir alanı savunarak kontrolünü elimizde tutmamız gerekiyor.

Counter Assault Forces içinde birçok farklı silah seçeneği yer alırken bu silahların kilidini birer birer açmamız gerekiyor. Maçları kazandıkça yeni silahları kullanabilmekteyiz. 10 farklı haritanın yer aldığı oyunda kontroller genel olarak kolay. Grafikler ise bu tür oyunlar için tatmin edici seviyede.

YORUMLAR