Couple

Couple
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , İspanyolca

  • TOPLAM İNDİRME

    127

  • Üretici

    TenthBit Inc.

Couple, iPhone ve iPad'lernizle kullanarak ruh eşinizle en iyi şekilde iletişim kurmanızı sağlayan ücretsiz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Couple, isminden anlaşıldığı üzere çiftleri hedef alan bir sosyal ağ uygulamasıdır. iOS uygulama marketinde bulunan pek çok diğer mesajlaşma uygulamasının aksine Couple, kullanıların teke tek iletişim kurmasını sağlamaktadır.

Farklı bir iletişim yolu sunan Couple, çiftlerin veya eşlerin bir tahta üzerine yazı ayzarak iletişime geçmesini sağlıyor. Bu tahta üzerine ister alışveriş listesi yazın isterseniz eşinizie sevgi dolu bir öpücük yollayın. Uygulamayı kullanmaya başlamak için ilk olarak, sizin için özel olan bir kişi seçmelisiniz. Bu sevgiliniz veya eşiniz olabileceği gibi sürekli iletişim kurmak istediğiniz bir arkadaşınız veya yakın dostunuz da olabilir. Yukardıa belirttiğim gibi bu uygulama ile kontakt listenizdeki tüm kişiler ile iletişime geçemiyorsunuz. Sadece tek bir kişi seçerek o kişi ile özel, farklı ve eğlenceli bir iletişim yolu oluşturabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile özel bir takvim hazırlayarak seçtiğiniz kişinin doğum gününü veya diğer özel günlerinizi ekleyebilirsiniz. Tüm bunların dışında kullanıcılar birbirleri ile resim, video veya ses dosyalarını birbirleri ile paylaşabiliyorlar.

Uygulamanın enteresan özelliklerinden birisi ise, göndermek istediğiniz fotoğrafları gizli veya normal olarak gönderebilmeniz. Gizli olarak fotoğraf gönderdiğinizde partneriniz fotoğrafı gönderdikten sonra fotoğraf otomatik olanak silinmektedir. Bu sayede özel fotoğraflarınız daima güvende ve saklı kalmış olur.

Aşık olduğunuz kişi ile iletişim kurmak için farklı ve eğlenceli bir uygulama arıyorsanız Couple ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz ile kullanabileceğiniz uygulamayı keisnlikle denemenizi tavsiye ederim.

Uygulamanın aşağıda bulunan tanıtım videosunu izleyerek uygulama hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

YORUMLAR