Crazy Dessert Maker 1.1 (ios)

Crazy Dessert Maker

1.1
Crazy Dessert Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pasta ve tatlı yapmaya hevesli çocuklar için ücretsiz bir oyun olan Crazy Dessert Maker oldukça ilgi gören popüler bir uygulama.

Tatlı yapmayı sever misiniz? Diyelim ki bu işi beceremiyorsunuz; bunu değiştirmek için artık bir oyun mevcut. iOS cihazlarına çıkmış bir oyun olan Crazy Dessert Maker ile birbirinden lezziz kek, kurabiye ve pasta çeşidi sizin hünerli ellerinizi bekliyor olacak. Bu iş için bir şef olmanız gerekmiyor olsa da oyunu oynamakla birlikte yetenek kazanacağınız aşikar. Dolayısıyla bu oyundan sonra soluğu mutfağa taşımak isteyebilirsiniz. Güncellemeler ile birlikte yeni tarifleri eklenen oyun halihazırda 140 milyon kullanıcı tarafından indirildi ve beğenerek oynanıyor.

Mutfakta hazırladığınız tatlılarınız için her aşamayı oyunda deneyimlerken birçok mutfak aracıyla da işlemin nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğini öğrenebiliyorsunuz. Mutfakta bu tür işlere hevesli çocukların hoşuna gidecek olan bu oyun ile çocuklar belki de bir sonraki doğum günlerinde pastalarını kendi elleriyle hazırlıyor olabilecekler. Herhangi bir pastaneden alacağınız pasta ile ölçümlediğinizde kendi hüneriniz olan bir pasta manevi açıdan daha kıymetli ve anlamlı olacaktır. En azından Crazy Dessert Maker ile bu hayalin ilk adımlarını atmak mümkün olacaktır.

iPhone ve iPad için optimizasyonu başarılı bir şekilde yapılmış olan Crazy Dessert Maker tamamen ücretsiz indirilebiliyor ama dikkat edilmesi gereken bir nokta da mevcut. Uygulama içi satın alma seçenekleri konusunda tedbirli olmanız gerekebilir.

YORUMLAR