Create Your Own Superheroes 1.0 (ios)

Create Your Own Superheroes

1.0
Create Your Own Superheroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Create Your Own Superheroes'da kendi süper kahramanlarımızı yaratabiliyoruz.

Create Your Own Superheroes, iPhone ve iPad cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir süper kahraman oluştruma oyunu olarak tanımlanabilir. Adından da net bir şekilde anlaşıldığı gibi bu oyunda tamamen kendi zihnimizin ürünü olan süper kahramanlar tasarlıyoruz.

Marvel ve DC Universe'den tanıdığımız karakterlerin önemli özelliklerini içeren oyunda bu özellikleri dilediğimiz gibi kombine edebiliyor ve ortaya orijinal karakterler çıkartabiliyoruz. Oyunun en önemli özleliği hiçbir limit koymaması ve hayalgücümüzde ne varsa aynen gerçekleştirmemize olanak sağlaması.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza hiçbir özelliğe sahip olmayan bir karakter çıkıyor. Süper kahraman olmak istediği atletik vücudundan anlaşılıyor fakat bu sıfat için çok daha fazlasına sahip olmalı dğeil mi? Hemen işe koyuluyor ve karakteri onlarca farklı giysi seçeneğinden hoşumuza gidenlerle giydiriyoruz. Oyunda Thor, Spiderman, Captain America, Wolverine, Flash gibi karakterlerin giysileri bulunuyor. Bu giysileri kombine ederek ortaya daha önce düşünülmemiş kahramanlar çıkartıyoruz.

Açıkçası oyunda epey bir seçenek listesi var. Fakat sürekli olarak güncellenmesi gerekiyor. En nihayetinde tüm kombinasyonlar bittiğinde oyun da cazibesini kaybedecek.

Genel olarak keyif veren bir oyun olan Create Your Own Superheroes, süper kahramanların dünyasına dahil olmak isteyen herkesin denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR