Cubie Messenger

Cubie Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cubie Messenger uygulaması sayesinde görüştüğünüz kişilere eğlenceli sticker’lar, videolar, resimler, resimli mesajlar göndermeniz mümkün.

Cubie Messenger uygulaması, iPhone’unuzdan arkadaşlarınıza ücretsiz mesaj gönderebileceğiniz bir sohbet uygulamasıdır. Çok nitelikli olması dlayısıyla 6 milyon kullanıcı tarafından kullanılan bu uygulama, küresel bir topluluk oluşturmakta.

Uygulamanın en çok dikkat çeken özelliği, arkadaşınızla konuşurken kimsenin görmesini istemediğiniz bir mesajı gizli olarak gönderebiliyor olmanız. Bu özellik sayesinde arkadaşınıza gönderdiğiniz gizli mesaj, kısa bir süre sonra kendiliğinden siliniyor. 100 arkadaşınız ile aynı anda grup halinde sohbet edebileceğiniz Cubie Messenger ile konuştuğunuz anda Çizim Paneli’ni kullanarak arkadaşlarınıza kendi çizimlerinizi gönderebilirsiniz.

Uygulamanın diğer özellikleri arasında video ve resim gönderebilme, animasyonlu sticker gönderme, arkadaşınızın gönderdiği çizimi düzenleyerek yeniden gönderebilme, sesli mesaj kaydedebilme ve gönderebilme gibi eğlenceli sohbet nitelikleri yer almakta. 

YORUMLAR